Projeler

Ofis

ECZACIBAŞI AR-GE MERK...

ILBANK_ATASEHIR Bölge...

İZMİT TCMB

Kazakistan _Merkez Ba...

CEPA OFIS

OYAK_Genelmüdürlük

ILBANK IZMIR BÖLGE MÜ...

ECZACIBAŞI AR-GE MERKEZİ

"akışkanlık" : teknolojinini sürekli ilerleme durumu, sabit ve yerleşik olmama durumu "iç sokak": showroom ve ortak kullanım merkezi, labaratuarlar, ofisler ve teknik servis mekanları formsal olarak birbirinden farklılaşırken aynı zamanda plan şemasında birleştikleri ana omurga "tektonik": ( mimarlıkta farklı parçaların ve katmanların birbiri ile ilişkili şekilde sistematize edilerek tasarlanması ) endüstriyel mekanların kentsel alanlar oluşturma amacı ile tek çatı altında tasarlanan tektonik yapı parçaları ile teknolojiyi mimarisi ile yansıtmak "yenilikçi"-"yaratıcı"

Bozüyük, Türkiye

2009

ofis

5135

konsept proje_yarışma

ILBANK_ATASEHIR Bölge Müdürlüğü

İstanbul, Türkiye

2013

ofis

9595

16000

konsept+ruhsat+uygulama

tamamlandı

İZMİT TCMB

İzmit, türkiye

2013

ofis

6623

konsept proje_yarışma

Kazakistan _Merkez Bankası

Astana, Kazakistan

2014

ofis

52740

konsept proje_yarışma

CEPA OFIS

Ankara, Türkiye

2015

ofis

20000

konsept+ruhsat+uygulama+ kontrollük

tamamlandı

OYAK_Genelmüdürlük

Hazırlanmış olan bu çalışmada, kurumun vizyon ve değerler bütünü ile tutarlı bir içerik teşkil eden, çevredeki yapısal ve doğal dokuyu gözeten, çalışanlara olumlu alanlar yaratan bir mekan organizasyonu oluşturulması hedeflenmiştir. Özellikle OYAK’ın kurumsal kimliği ve önemi , geleneksel bir şemayı modern bir kimlik ve güncel malzemelerin proje kompozisyonu içerisinde kullanımıyla yansıtılmıştır. Çalışanların mutluluğu ve veriminin üst düzeyde tutulması bina tasarımında öncelikli parametre olmuştur. Bu sayede ortak değerlerde yer alan maddelerin birçoğuna cevap veren, sonuç doğuran fiziksel ortamın sağlanması diğer parametrelerin önüne alınmıştır.

Ankara, Türkiye

2015

ofis

12778

35049

konsept proje_yarışma

ILBANK IZMIR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

"İller Bankası A.Ş, İzmir Bölge Müdürlüğü ihtiyaçları doğrultusunda , "• Ofis bölümü" "• Sosyal tesis" "• Misafirhane fonksiyonlarının içerildiği yeni bir hizmet binası tasarlanmıştır

İzmir, Türkiye

2017

ofis

10880

10250

konsept+ruhsat+uygulama

devam ediyor